Поточна діяльність

КАБМІН ОПРИЛЮДНИВ ПРОГРАМУ БДР-2020

Нарешті Кабінет Міністрів України оприлюднив Державну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року, яка була прийнята на засіданні Уряду ще 25 квітня ц.р. Тобто, Програма набула статусу робочого документа для цілої низки міністерств і відомств, та обладміністрацій, відповідальних за її реалізацію. Державними замовником Програми визначено державне Агенство з інфраструктурних проектів (Укрінфрапроект), що знаходиться в підпорядкуванні Мінінфраструктури. Керівник Програми - голова Укрінфракпроекту (М.П.Божко).

ЗАУВАЖЕННЯ ЩОДО ЗМІСТУ ДРУГОЇ РЕДАКЦІЇ ПРОЕКТУ

«Державна програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року»

 

ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ ПО ЙОГО ВІДХИЛЕННЮ

ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА.

ЯК ЗРОБИТИ НАШІ ДОРОГИ БЕЗПЕЧНИМИ?

Трагедія, що сталася 18 жовтня 2017 року в м. Харкові на вулиці Сумській, ще раз показала як дорого іноді обходиться нехтування  Правилами дорожнього руху з боку учасників цього руху.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ПІШОХІДНИЙ. БЕЗПЕКА – ПОНАД УСЕ

Протягом останніх років у більшості великих міст України спостерігається стрімке зростання кількості дорожньо-транспортних пригод, у яких гинуть і отримують травми сотні людей. Місто Хмельницький серед них, на жаль, не виняток, бо тільки протягом 2016 року в порівнянні з 2015-м кількість ДТП з постраждалими тут зросла на 42,2 %. За 7 місяців 2017 року кількість ДТП з постраждалими в місті дещо зменшилася (на 7,5), але все рівно за цей час тут сталося понад 150 ДТП з постраждалими, в яких 7 осіб загинуло і 197 були травмовані, в т.ч. 26 дітей.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ПІШОХІДНИЙ

Разом з координатором проекту "Безпека на дорогах" соціальної ініціативи "Хтось не зробить" (м. Хмельницький) Сергієм Ковалем зустрілися з Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним. Перед цим провели у Хмельницькому Академію пішоходів, поспілкувалися із журналістами, ознайомилися з пішохідною і транспортною інфраструктурою міста та вивчили найбільш характерні проблеми, які впливають на безпеку і комфорт хмельницьких пішоходів. Отож, під час розмови з О.

Що необхідно для участі транспортного засобу в міжнародному русі?

Головний сервісний центр МВС України розповів що необхідно для участі транспортного засобу в міжнародному русі.

                                                                                                     

Лист до організаторів Конгресу

Враховуючи значення безпеки дорожнього руху та профілактики дорожнього травматизму, Торгово-Промислова Палата України, разом із зацікавленими центральними органами виконавчої влади та громадськими організаціями з безпеки дорожнього руху, планує провести 22-23 червня 2017 року  Перший міжнародний конгрес з питань реформування системи управління без

Стратегічні ініціативи для безпеки дорожнього руху

12 травня в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті пройшов круглий стіл на тему "Стратегічні ініціативи для безпеки дорожнього руху". Захід проходив в рамках Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН і був присвячений актуальним питанням безпеки дорожнього руху.

Перевищення швидкості на дорогах: як захистити українців від смертельних ДТП

Надмірна швидкість є основною причиною ДТП в Україні, яка збільшує ризик тяжких наслідків під час аварій. Для зменшення смертності на дорогах України, потрібно терміново змінювати державну політику у сфері дорожнього руху, щоб захистити усіх учасників руху.  Про те, які саме кроки потрібні для цього, говорили сьогодні під час прес-конференції «Швидкість як проблема безпеки дорожнього руху: результати досліджень і пропозиції змін у державній політиці».

Звіт про відрядження до міста Тернополя представників громадської організації «Товариство учасників руху»

       З 21 по 24 лютого 2017 року в рамках проекту «Містки громадської активності» та Програми Національних обмінів, що реалізується за підтримки Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) двоє співробітників громадської організації «Товариство учасників руху» (Віктор Козоріз і Андрій Мікулін) здійснили ознайомчу поїздку до міста Тернополя, де провели низку зустрічей із представниками міської влади, управління Патрульної поліції, громадськими активістами, журналістами тощо, а також провели вибірковий аудит безпеки д

Сторінки