У Вінниці тестують систему підсвічення на нерегульованих пішохідних переходах «Безпечний перехід», яка працює на сонячних батареях.

Систему розробило вінницьке підприємство «Промавтоматика». Підсвітка оснащена спеціальною оптикою, яка дозволяє направляти промінь світла виключно на «зебру», що робить добре помітними пішоходів. Світло загорається лише тоді, коли людина натискає кнопку на регуляторі на пішохідному переході.

В першу чергу системи «Безпечний перехід» встановлюватимуть біля шкіл. На даний момент система тестується лише на одній вулиці.

Крім цього, вінницькі розробники представили систему обліку використаної енергії і терморегулятор Smart WARMATH, який встановлюється на системи опалення і дозволяє економити енергоресурси.

 

Фото: http://i-vin.info/

Компанія «ПромАвтоматика Вінниця» працює на теренах України більше 10 років. Є лідером регіону у галузі автоматизації. Основним напрямком діяльності підприємства є автоматизація виробництва, виробництво електрощитового обладнання, продаж електротехнічної групи товарів, монтаж систем автоматики та електропостачання.

hmarochos.kiev.ua